Realme prezentuje zdjęcia nowego smartfona z 64 MP aparatem

Marka Realme zaprezentowała oficjalne zdjęcia najnowszego modelu Realme XT. To pierwszy jej smartfon wyposażony w najnowszy 64 MP sensor.

Wyścig producentów smartfonów na rozdzielczość wbudowanych aparatów nabiera tempa. Należąca do Xiaomi marka Realme przygotowuje się do wprowadzenia na rynek pierwszego smartfona z 64 MP aparatem głównym. Model Realme XT zadebiutuje za kilka tygodni, a my już teraz możemy zobaczyć go na nowych zdjęciach.

Nowy model będzie miał wiele elementów wspólnych z Realme X dostępnym w sprzedaży od maja, a także Realme 5, który kilka dni temu trafił na rynek. Jego główny aparat będzie więc poczwórny i poza 64 MP sensorem, zaoferuje zapewne bardzo podobne parametry co Realme 5. Nie wiemy tego jeszcze na pewno, ale jest to całkiem prawdopodobne.

Na konkrety musimy jeszcze trochę poczekać, a na razie możemy sobie dokładniej obejrzeć nowy sprzęt. Producent opublikował bowiem w chińskich mediach społecznościowych kilka fotek przedstawiających prawdopodobnie ostateczną wersję sprzętu. Widać na nich szczegóły głównego aparatu, a także wyświetlacza sprzętu.

Być może dokładniej obejrzymy nowy telefon podczas targów IFA 2019, które Xiaomi z pewnością odwiedzi. Impreza odbędzie się w Berlinie, a rozpocznie w pierwszym tygodniu września. Pojawi się na niej wielu producentów, którzy pokażą swe najnowsze urządzenia mobilne, a także oprogramowanie i akcesoria.

Realme XT

Realme XT

Realme XT

Realme XT

Realme XT

Źródło

You may also like...