Błąd w Red Dead Redemption 2 zapewnia graczom masę darmowego złota

Użytkownicy wydanej właśnie gry Red Dead Redemption 2 znaleźli błąd, który może ich uczynić bogaczami. Zapewnia bowiem dużą ilość całkowicie darmowego złota.

Wydane kilka dni temu Red Dead Redemption 2, bije rekordy sprzedaży. Rockstar pochwalił się już, że wspomniana produkcja miała najlepszy weekend otwarcia w historii branży cyfrowej rozgrywki, a do dopiero początek sprzedaży. W ciągu zaledwie trzech dni, tytuł przyniósł producentowi aż 725 mln dolarów, stając się drugą najlepiej zarabiającą grą w historii. Pierwsza było oczywiście Grand Theft Auto 5, które w czasie pierwszych trzech dni zarobiło 1 mld dolarów.

Nie o popularności gry miałem jednak mówić, lecz o pewnym błędzie, który niewątpliwie może znacznie ułatwić rozgrywkę. W takich produkcjach gracze potrzebują mnóstwa pieniędzy na zakup nowych broni, lepszego ekwipunku itp. Ich zdobycie wymaga sporo czasu i wykonania dużej liczby misji. Można jednak pominąć to wszystko, wykorzystując odkrytego właśnie buga, zanim zostanie załatany.

Wspomniany exploit zapewnia nam bowiem sporą ilość gotówki, dzięki czemu nie zabraknie nam pieniędzy. Aby z niego skorzystać, musimy odwiedzić biuro szeryfa w miasteczku Limany. Na jego biurku znajduje się sztaba złota, którą można podnosić w nieskończoność. Kluczem do sukcesu jest zapisanie gry w momencie gdy Artur podnosi sztabę. Potem wystarczy tylko załadować save’a i za każdym razem w naszym ekwipunku pojawia się kolejna sztaba złota.

W ten sposób zdobędziemy 30 sztab cennego kruszcu, który można sprzedać za 15 tys. dolarów. Warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji, przynajmniej dopóki dziura nie zostanie przez producentów załatana.

Jak to dokładnie wygląda, możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Gamespot.com

You may also like...