Rewelacyjne gry w listopadowej ofercie Xbox Games With Gold i PlayStation Plus

Sony i Microsoft ostro zaszalały w kwestii darmowych tytułów oferowanych posiadaczom konsol Xbox oraz PlayStation. W listopadzie propozycje są bardzo ciekawe.

Jak co miesiąc, użytkownicy konsol Sony i Microsoftu, otrzymują darmowe gry. Tytuły oferowane w ramach usług subskrypcyjnych Xbox Games With Gold i PlayStation Plus bywają różne, lecz listopadowa oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Zawiera bowiem tytuły z najwyższej półki.

W ramach Xbox Games With Gold, posiadacze Xboxa One płacący abonament za Xbox Live Gold, otrzymali niezwykle popularną grę Battlefield 1. Strzelanka koncernu Electronic Arts dostępna jest do pobrania w okresie od 1 do 30 listopada. Natomiast w drugie połowie miesiąca będą mogli zainstalować na swym sprzęcie grę Race the Sun. To tytuł inspirowany zręcznościówkami sprzed lat, testujący koordynację oraz refleks.

Użytkownicy Xboxa 360 dostali natomiast grę Assassin’s Creed, którą można pobrać w pierwszej połowie miesiąca. To pierwsza odsłona popularnej serii, rozpoczynająca wieloletnią wojnę pomiędzy Assasynami i Templariuszami. W drugiej połowie miesiąca, posiadacze tego sprzętu otrzymają natomiast Dante’s Inferno. Bazująca na popularnym poemacie produkcja, zabiera graczy w epicką misję prowadzącą do zemsty i odkupienia, prowadząc go przez Piekło.

Posiadacze konsol Sony także nie mają powodu do narzekań. W listopadowej ofercie PlayStation Plus przygotowano bowiem dla nich aż sześć tytułów. Największym hitem jest oczywiście Bulletstorm: Full Clip Edition. Produkcja Epic Games oraz People Can Fly z 2011 roku, wzbogacona jest o wszystkie dodatki oraz nową ekskluzywną zawartość.

Kolejnym tytułem dla użytkowników PlayStation 4 jest Yakuza Kiwami, wydana w styczniu 2016 roku. To przygodówka z elementami akcji, opracowana przez koncern Sega.

Posiadacze starszej konsoli PlayStation 3 mogą natomiast liczyć na gry Jackbox Party Pack 2 i Arkedo Series. Natomiast użytkownicy przenośnego sprzętu PS Vita dostali Burly Men At Sea i Roundabout. Obie produkcje są też grywalne na PS4.

PlayStation

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...