Rozpocznij przygodę na Dzikim Zachodzie z PlayStation 4

Wkrótce do sklepów trafi najbardziej oczekiwana gra tego roku jaką jest Red Dead Redemption 2. Będzie ją można kupić również w zestawie z PlayStation 4.

26 października swą światową premierę będzie mieć gra Red Dead Redemption 2, nowa produkcja Rockstara, określana mianem GTA na Dzikim Zachodzie. Wiele osób już zamówiło swój egzemplarz, ale Sony postanowiło wykorzystać tytuł, by zachęcić graczy do kupna nowej konsoli.

Firma zapowiedziała więc wprowadzenie do sprzedaży zestawu, w którym gra będzie dodawana do konsoli PlayStation 4 Pro. W komplecie nabywca otrzyma konsolę z 1 TB dyskiem twardym, bezprzewodowy kontroler oraz oczywiście egzemplarzy gry. W USA taki pakiet wyceniono na 399,99 dolarów. Nie wiadomo czy taki sam pakiet trafi również do Europy, ale jest to całkiem prawdopodobne.

To może być niezła okazja do zapewnienia sobie rozrywki na długie jesienno-zimowe wieczory. Nadchodząca produkcja z pewnością zaoferuje nam kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy, gdyż zapewne tyle potrzeba będzie na jej ukończenie. Rozbudowany świat, poza głównym wątkiem fabularnym dostarczy bowiem wiele interesujących atrakcji. Dodam, że gra pojawi się nie tylko na PlayStation 4, ale też na Xboxa One. Wersja na peceta w tej chwili nie jest planowana, ale nie można wykluczyć, że Rockstar kiedyś zmieni zdanie i przeniesie swój flagowy tytuł również na blaszaki.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Blog.us.playstation.com

You may also like...