Redmi Note 7 wkrótce zadebiutuje na europejskich rynkach

Xiaomi rozpoczyna na europejskich rynkach przedsprzedaż najnowszego smarfona Redmi Note 7. Model można już zamawiać m.in., w Hiszpanii, gdzie kosztuje jedyne 149 euro.

Na początku bieżącego miesiąca Xiaomi zaprezentowało swój najnowszy smartfon Redmi Note 7. Produkt już wzbudził duże zainteresowanie na chińskim rynku, a kilka zorganizowanych dotąd wyprzedaży zakończyło się w parę minut.

Nowy sprzęt już wkrótce zawita także na rynki europejskie. Możemy go już teraz zamawiać w przedsprzedaży m.in., w Hiszpanii. Produkt trafi tam do sprzedaży już 14 marca, natomiast cenę wersji z 3/32 GB cenę ustalono na jedyne 149 euro. Ceny wersji wyposażonej w większą ilość pamięci RAM, będą oczywiście odpowiednio droższe, ale wciąż bardzo atrakcyjne.

Redmi Note 7 posiada 6,3″ ekran o rozdzielczości Full HD+, zaś pod maską pracuje procesor Snapdragon 660. Do wyboru będzie kilka wariantów różniących się rozmiarem pamięci RAM, które ma być 3, 4 lub 6 GB. Pamięci użytkowej będzie natomiast 32 lub 64 GB. W modelu Pro możemy natomiast liczyć na 6 GB RAM i 128 GB pamięci użytkowej, a także Snapdragona 675.

Smartfon dysponuje także podwójnym aparatem z 48 MP matrycą, który nie nagrywa jednak wideo w 4K. Jego bateria ma natomiast pojemność 4000 mAh, a dzięki technologii Quick Charge 4 jej ponowne naładowanie zajmie niewiele czasu.

Redmi Note 7

Źródło: Event.mi.com

You may also like...