REVVL T1: nowy smartfon T-Mobile

Sieć T-Mobile jakiś czas temu ogłosiła, że zmieni sposób w jaki klienci kupują telefony komórkowe. Zapowiedziała również swój pierwszy smartfon o nazwie REVVL T1. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze szczegóły techniczne tego modelu.

Operatorzy telekomunikacyjni rzadko oferują klientom własne smartfony, ograniczając się czasem do oferowania specjalnych wersji sprzętu pod swym szyldem. T-Mobile chce to jednak zmienić i pracuje nad swoim smartfonem REVVL T1.

Informacja ta pojawiła się kilka tygodni temu, a teraz udało się nam zobaczyć jak nowy produkt będzie wyglądał. Witryna Android Authority pokazała bowiem render REVVL T1 oraz ujawniła kilka szczegółów technicznych telefonu.

Wynika z nich, że będzie to smartfon ze średniej półki. Dostanie 5,5″ ekran dotykowy z matrycą IPS o rozdzielczości 1080p. Procesor oraz ilość pamięci RAM pozostają na razie nieznane, ale znamy natomiast parametry kamer. Tylna z lampą błyskową będzie mieć sensor 13 Mpix, natomiast przednia otrzyma sensor 5 Mpix. Smartfon funkcjonować ma na Androidzie 7.0 Nougat.

REVVL T1 będzie produkowany na zlecenie T-Mobile, a zajmie się tym chińska firma TCL, do której należy Alcatel. To właśnie ten koncern produkuje model BlackBerry KEYOne.

W planach są także REVVL T2 oraz REVVL T3 Pro, które zapewne będą wzmocnionymi wersjami tego telefonu. Ich specyfikacje techniczne nie są na razie znane.

smartfon

Źródło: Androidauthority.com

You may also like...