Reżyser Squid Game oficjalnie potwierdza drugi sezon serialu

Jeśli podobał się Wam serial Squid Game, to ucieszycie się na wieść o drugim jego sezonie. Na razie w głowie reżysera tej produkcji krystalizuje się plan, który wkrótce zrealizuje.

Wyprodukowany przez Netflixa Squid Game jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali tej amerykańskiej platformy. W ciągu zaledwie 17 dni od premiery obejrzano go bowiem 111 mln razy, dzięki czemu zdobył popularność w wielu krajach.

Fani, którym serial się spodobał, z pewnością nie mogą się doczekać jego kontynuacji. Dobrą wiadomością jest to, że drugi sezon jest już w planach, zaś Netflix dał już zielone światło. Na Twiterze Twittera Associated Press, pojawiło się krótkie wideo, na którym plany stworzenia kontynuacji potwierdził dziś reżyser tej produkcji.

Realizacja tego projektu jest jeszcze na wczesnym etapie, gdyż reżyser twierdzi, że pomysł dopiero krystalizuje się w jego głowie. Na razie jest więc zbyt wcześnie, aby można było mówić o fabule, a tym bardziej o dacie premiery. Możemy jednak śmiało założyć, że premiera produkcji odbędzie się najwcześniej pod koniec przyszłego roku.

Reżyser zdradził jednak, że w drugim sezonie na pewno powróci lubiany przez widzów bohater Gi-Hun. Nie wiadomo jednak w jakiej tym razem będzie roli.

Serial stał się także inspiracją dla stworzenia turnieju, który przeniesie ekranowe zmagania do rzeczywistego świata.

Turniej o nazwie Squid Fame odbędzie się odbędzie się w Polsce 30 kwietnia 2022r. i główną nagrodą będzie 100 tys. zł jeśli uzbiera się pełna kwota na zbiórce www.zrzutka.pl/squidfame. Więcej informacji na jego temat możecie znaleźć na oficjalnej stronie imprezy www.squidfame.pl.

Squid Game

Źródło

You may also like...