Niezwykły iPhone 13 Pro z zębem Tyranozaura. Cena zwala z nóg

Rosyjski Caviar zaprezentował wyjątkowo luksusową wersję modelu iPhone 13 Pro. Jubiler ozdobił smartfon fragmentem zęba prawdziwego Tyranozaura, który ma 80 mln lat.

Caviar od lat zajmuje się modyfikacją elektroniki użytkowej, ozdabiając ją złotem, diamentami, a często także bardziej egzotycznymi materiałami. Firma ma w swej ofercie m.in., najdroższą na świecie konsolę PlayStation 5, oferowaną za 499 tys. dolarów. Stworzyła także niezwykłą wersję iPhone’a 12, którego inspiracją byli starożytni wojownicy.

Tym razem rosyjska firma wzięła na swój warsztat model iPhone 13 Pro oraz 13 Pro Max, które zmieniła w wyjątkowy sprzęt, oferowany w ramach kolekcji Terra Collection. Smartfony dostępne są w wersjach Tyrannophone, Monsterphone oraz Teradiamond, różniących się od siebie wykończeniem oraz ceną.

Najdroższym produktem w nowej rodzinie jest wariant Teradiamond, za który trzeba zapłacić imponującą kwotę 49 240 dolarów. Jeśli zastanawiacie się skąd taka wysoka cena to wyjaśniam, że smartfon ozdobiono ponad tysiącem niewielkich diamentów umieszczonych na tylnym panelu.

iPhone 13 Pro

Równie ciekawy jest Tyrannophone. Na jego tylnym panelu znajduje się wizerunek T-Rexa z wkomponowanym zębem dinozaura, liczącym sobie 80 mln lat. Oko T-Rexa wykonano natomiast z bursztynu, zaś obudowę z tytanu pokryto złotem. Ten model powstał w zaledwie 7 egzemplarzach.

iPhone 13 Pro

Nieco mniej trzeba zapłacić za Monsterphone, który kosztuje “tylko” 7000 dolarów i posiada tylny panel wykonany ze wzmacnianego tytanu.

iPhone 13 Pro

Na stronie producenta możecie bliżej przyjrzeć się tym niezwykłym smartfonom. Jeśli natomiast chcielibyście kupić sobie standardowy wariant iPhone 13 Pro, to w przystępnej cenie dostaniecie go w tych sklepach.

Źródło

You may also like...