Ring pokazał latającą kamerę monitoringu

Ring Always Home Cam to niezwykła kamera monitoringu, która jeszcze lepiej ochroni dom przed intruzami. Gadżet zintegrowano bowiem z niewielkim dronem.

Kamera monitoringu coraz częściej staje się nieodłącznym elementem wyposażenia naszego mieszkania lub domu. Mając taki gadżet jesteśmy spokojniejsi o naszą własność, gdyż dzięki temu szybciej dowiemy się o włamaniu, a policja łatwiej schwyta przestępców.

Monitoring nieustannie ewoluuje i dawniej były to duże i łatwo rzucające się w oczy kamery, które w dodatku miały słabą rozdzielczość. Dziś są to już kamery inteligentne potrafiące odróżnić zwierzaka od człowieka, a nawet rozpoznawać twarze. Kolejny krok w rozwoju sprzętu do ochrony naszej własności uczyniła firma Ring, która zaprezentowała latającą kamerę.

Ring Always Home Cam

Produkt nazywa się Ring Always Home Cam i jest to urządzenie składające się z bazy oraz niewielkiego drona. To właśnie w nim znajduje się kamera, dzięki czemu uzyskujemy monitoring mogący poruszać się po naszym mieszkaniu.

To świetne rozwiązanie, jeśli ktoś ma spore mieszkanie, a nie chce instalować kamer w każdym pomieszczeniu. Pojedyncza kamera będzie więc mogła monitorować cały lokal.

Ring Always Home Cam

Amazon na razie nie podaje kiedy Ring Always Home Cam pojawi się w sprzedaży. Firma na razie oferuje klientom możliwość zapisania się, a wówczas jako pierwsi otrzymają informacje o dostępności produktu. Wiemy natomiast, że trzeba będzie zapłacić za niego 250 dolarów.

Źródło

You may also like...