Nowy wideodzwonek Wyze kupimy już za 110 zł

Wyze zaprezentowało nowy wideodzwonek Video Doorbell. Gadżet wyposażony w kamerę Full HD oraz czujnik ruchu, kosztuje w przeliczeniu na złotówki 110 zł.

Wyze zaprezentowało właśnie swój najnowszy wideodzwonek, który będzie strzegł domu przed intruzami. Produkt nazywa się po prostu Video Doorbell i pojawi się w sklepach już w styczniu przyszłego roku za 30 dolarów. Daje to w przeliczeniu około 110 zł, co jak na sprzęt o takich możliwościach nie jest złą ceną.

Video Doorbell

Urządzenie wyposażono w obudowę odporną na warunki pogodowe, która chroni ją przed deszczem i śniegiem. W jej wnętrzu znajdziemy kamerę rejestrującą obraz w jakości Full HD, sprzężoną dodatkowo z czujnikiem ruchu. Sensor po wykryciu ruchu przed drzwiami aktywuje nagrywanie, a równocześnie wysyła do użytkownika powiadomienie, nawiązując przy tym połączenie wideo. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi może on wówczas porozmawiać z gościem.

Video Doorbell

Kamera nagrywa obraz w proporcjach 3:4, dzięki czemu dokładnie widać wszystko co dzieje się przed drzwiami. Producent twierdzi również, że takie proporcje pozwalają widzieć także głowy wyższych gości. Dodatkowo gdy kamera się aktywuje, włącza się również doświetlająca ją dioda LED, więc ludzie wiedzą że są nagrywani.

Video Doorbell

Wideodzwonek ma w zestawie także Wyze Chime, który potrafi generować 19 różnych melodyjek informujących o pojawieniu się gościa. Gadżet można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie producenta.

Źródło

You may also like...