Wideodzwonek Ring Video Doorbell 3 ma kilka ciekawych funkcji

Firma Ring szykuje kolejną generację wideodzwonka do drzwi. Ring Video Doorbell 3 posiada wiele ciekawych funkcji, dodatkowo podnoszących jego funkcjonalność.

Ochrona domu przed włamywaczami to bardzo ważna kwestia, lecz nie każdego stać na rozbudowane systemy monitoringu. Istnieją jednak tańsze i równie funkcjonalne rozwiązania, a jednym z nich są wideodzwonki. To dzwonki do drzwi wyposażone w kamerę wideo, które nagrywają wszystko co dzieje się pod naszymi drzwiami.

Jednym z bardziej znanych producentów takich gadżetów jest Ring, który przygotował najnowszy model Ring Video Doorbell 3. To kolejna już generacja popularnego produktu, którą wzbogacono o kilka dodatkowych funkcji. Z zewnętrz dzwonek niewiele różni się od poprzedniej generacji, więc wpasuje się w to samo miejsce bez konieczności przeróbek. Przednie panele nadal są wymienne, a przed zakupem trzeba zdecydować się na wybrany kolor.

Nowy model dzwonka obsługuje częstotliwości WiFi 2.4 GHz oraz 5 GHz, co zapewnia stabilniejsze i szybsze połączenie z domową siecią. Wyposażono go również w nową strefę ruchu aktywującą nagrywanie, znajdującą się w odległości od 1,5 do 4,5 m od kamery.

Kolejną nowością jest funkcja Pre-Roll. To opcja pozwalająca użytkownikom obejrzeć 4 sekundy nagrania przed aktywacją czujnika ruchu. Nagranie jest jednak tylko czarno-białe, ale dzięki temu zasilany akumulatorem dzwonek nie musi nagrywać przez całą dobę.

Ring Video Doorbell 3 wkrótce pojawi się w sprzedaży w cenie 199 dolarów.

Ring Video Doorbell 3

Źródło

You may also like...