Wideodzwonek Ring w świątecznej stylizacji

Amazon przygotował specjalną świąteczną edycję wideodzwonka. Ring Video Doorbell dostał tematyczne panele przednie, natomiast sygnał dzwonka zastąpiono kolędami.

Oznaką zbliżającej się gwiazdki są pojawiające się wszędzie świąteczne ozdoby. Pełno ich nie tylko w sklepach, ale też na ulicach, gdzie znaleźć można coraz więcej choinek i święcących lampek. Jeśli Wam również udziela się świąteczny nastrój, to może Was zainteresować najnowsza oferta Amazonu.

Amerykański koncern przygotował tematyczne nakładki na obudowę wideodzwonka. Do wyboru jest kilka wersji z różnymi motywami graficznymi. Użytkownik może więc ozdobić swój dzwonek w motyw lampek choinkowych, płatków śniegu oraz prezentów.

Nakładki na obudowę to nie wszystko co przygotował Amazon. Posiadacz dzwonka może dodatkowo zmienić wydawane przez niego dźwięki. Zamiast standardowego dźwięku, produkt będzie odtwarzał popularne piosenki świąteczne. Są one dostępne w zestawie wraz z nakładkami i wystarczy je tylko pobrać oraz zapisać w dedykowanej aplikacji dostarczanej przez producenta.

Nowe nakładki na dzwonek Ring Video Doorbell pojawią się w sprzedaży już 1 grudnia, a będziecie mogli je kupić tutaj.

Ring Video Doorbell

Źródło

You may also like...