RunPee ułatwi korzystanie z toalety w kinie

Dla zapalonych kinomaniaków powstała aplikacja, która pomoże korzystać z toalety podczas filmu. Program nazywa się RunPee i wyszedł na Androida oraz iOS.

Oglądanie filmu w kinie różni się nieco od oglądania na wygodnej kanapie we własnym domu. Przede wszystkim nie ma możliwości zatrzymania odtwarzania, w celu skorzystania z toalety. A tymczasem jest to dość poważny problem, gdyż idąc do kina, często zabieramy ze sobą sporo napojów.

Oczywiście jeśli nas przypili, tak czy inaczej musimy odwiedzić toaletę, ale ryzykujemy utratę części filmu, być może nawet kluczowej dla rozwoju jego fabuły. Tutaj z pomocą przychodzi nam mobilna aplikacja o nazwie RunPee, dostępna na Androida oraz iOS.

Jest to narzędzie, które powie nam kiedy jest najlepszy moment, by odwiedzić toaletę. Innym i słowy, aplikacja ma opis fabuły oglądanej produkcji i proponuje nam takie momenty, które nie są dla niej szczególnie istotne. Wychodząc w tym czasie, nie stracimy nic z opowiadanej historii.

Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja bazuje na opisach użytkowników, więc nie zawsze jej działanie będzie idealnie. To co jedni uważają, za mało istotne dla fabuły, inni mogą uznać za kluczowe.

RunPee

Źródło: Google.com

You may also like...