Ruszają prace nad Meizu Pro 7

Zaledwie kilka dni temu chińska firma Meizu wprowadziła do sprzedaży swój najnowszy flagowy model MX6, a już zapowiada rozpoczęcie prac nad kolejnym flagowcem Meizu Pro 7, który zadebiutuje w przyszłym roku.

Smartfony starzeją się bardzo szybko, więc producenci chcąc utrzymać zainteresowanie swym sprzętem, praktycznie co chwilę zapowiadają lub wprowadzają do sprzedaży nowe modele o jeszcze lepszych parametrach.Meizu również nie daje nam o sobie zapomnieć i zaledwie kilka dni temu do sprzedaży trafił model MX6, a już wice prezes Li Nan zapowiedział przyszłoroczny model Meizu Pro 7, zdradzając przy tym kilka pierwszych szczegółów technicznych tego produktu.

Nan ujawnił, że Meizu Pro 7 będzie mieć lepszy procesor i na pewno nie będzie to Exynos 8890 od Samsunga, którego instalowano we wcześniejszych modelach. Producent zapewne będzie kontynuował w tym zakresie współpracę z MediaTekiem, którego chip Helio X25 znajduje się na pokładzie Meizu Pro 6, jednak w nowym modelu znajdzie się układ szybszy i mocniejszy.

Będziemy jednak musieli nieco poczekać zanim jednak Meizu Pro 7 zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: Meizuwan.comYou may also like...