Ruszył autoryzowany sklep z produktami Xiaomi

Na polskim rynku został uruchomiony o autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi. W jego ofercie jest szeroka gama produktów tej firmy, począwszy od smartfonów, a kończąc na hulajnogach elektrycznych.

Marka Xiaomi zyskuje coraz większą popularność nie tylko za sprawą tanich i wydajnych smartfonów. Jej asortyment nie ogranicza się tylko do urządzeń mobilnych i obejmuje szeroką gamę produktów.

Teraz można je kupić także w polskim autoryzowanym sklepie Mi-home.pl. Rozpoczął on właśnie sprzedaż pełnej oferty urządzeń tego producenta dostępnych w polskiej dystrybucji. Klienci znajdą w nim smartfony Mi oraz Redmi. Są w nim także słuchawki i głośniki, kamerki i opaski sportowe, przystawki telewizyjne, powerbanki, oczyszczacze powietrza, lampki, a nawet hulajnogi elektryczne.

Dzięki firmie ABC Data S.A., w warszawskim centrum handlowym Arkadia działa stoisko Mi Zone, pełniące funkcję sklepu oraz showroomu, gdzie klienci mogą poznać ofertę rozwiązań Xiaomi. Teraz ROLV Group Sp. z o.o. przy współpracy z ABC Data umożliwia zakup wspomnianego portfolio produktów przez internet.

Pierwszym urządzeniem, które można było kupić w Mi-home.pl, był smartfon Xiaomi Mi Mix 2, dostępny w tym sklepie w limitowanej przedsprzedaży. Teraz oferta produktów jest znacznie bardziej obszerna i obejmuje wszystkie modele Xiaomi oficjalnie dystrybuowane w Polsce. Będzie ona na bieżąco uzupełniana o kolejne smartfony i gadżety, jakie trafią do naszego kraju.

Już w najbliższych tygodniach w sklepie pojawią się wyprzedaże błyskawiczne (flash sales), w ramach których przez ograniczony czas wybrane urządzania będzie można kupić za kwoty znacznie niższe, niż rekomendowane ceny detaliczne.

Więcej informacji można znaleźć na tej stronie.

Xiaomi Mi Mix 2

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...