Samsung Smart Pack dla nabywców telewizorów Samsunga

Samsung zachęca do zakupu własnych telewizorów, oferując ich nabywcom darmowy Samsung Smart Pack. Jest to serwis zapewniający dostęp do filmów oraz sportu.

Współczesny telewizor nie jest już urządzeniem, które jak przed laty zapewnia dostęp wyłącznie do telewizji naziemnej. Obecnie oferowane modele to multimedialne kombajny, zapewniające funkcjonalność na wysokim poziomie.

Ich producenci dodatkowo ją podnoszą, zwiększając tym samym atrakcyjność swego sprzętu. Tak właśnie postąpił Samsung, który rozdaje dostęp do serwis Samsung Smart Pack. Jest to oferta przygotowana dla osób kupujących telewizory Samsung QLED TV, The Frame czy modele UHD (4K) z serii na 2017 rok. W zależności od zakupionego modelu Smart TV widzowie otrzymają w prezencie wielomiesięczny dostęp do wybranych aplikacji filmowych VOD oraz sportowych. Dzięki temu od razu będą mogli cieszyć się wysokiej jakości rozrywką i sportem w domu.

W zależności od modelu telewizora dostępne będą dwie wersje pakietów: Elite i Premium.

Elite Smart Pack

Wybierając telewizory The Frame i QLED TV widzowie będą mogli skorzystać z Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, który oferuje dostęp do HBO GO (na 3 miesiące), ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), ONET VoD.pl (6 miesięcy) oraz Player.pl (6 miesięcy). Użytkownicy będą mogli cieszyć się najlepszymi produkcjami filmowymi, serialowymi i transmisjami sportowymi w świetnej jakości. Z kolei fani sportu przeżyją niesamowite emocje śledząc mecze czołowych lig piłkarskich czy wyścigi Formula 1.

Premium Smart Pack

Nabywcy modeli modeli Premium UHD MU9002, MU8002 i MU7002 oraz UHD z serii MU6000 będą mogli skorzystać z pakietu Premium Smart Pack. Zapewnia on sześciomiesięczny dostęp do tysięcy filmów i seriali w serwisach FilmBox Live i Player.pl.

Aktywacja pakietów

Aby skorzystać z pakietów, po zakupie objętych promocją telewizorów, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:
– zgodnie z regulaminem w ciągu 14 dni od zakupu należy zgłosić się do promocji, rejestrując zakup na tej stronie
– aktywować kody otrzymane mailem w terminie 14 dni od ich otrzymania, postępując zgodnie z instrukcjami.

Promocja trwa od 1 lutego 2018 r. do 15 kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania puli kodów.

Samsung Smart Pack

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...