Ruszyła publiczna beta One UI 3.0 dla Galaxy S10

Samsung uruchomił właśnie beta testy interfejsu One UI 3.0 dla serii Galaxy S10. Na razie udostępniono je jedynie w Indiach, Korei Południowej oraz Wielkiej Brytanii.

Samsung przygotowuje się do udostępnienia kolejnym użytkownikom najnowszego interfejsu One UI 3.0. Nakładka bazująca na Androidzie 11 od pewnego czasu przechodzi testy na Galaxy S20 oraz Galaxy Note 20, a teraz koreańska marka rozszerzyła je również o rodzinę Galaxy S10.

Firma właśnie uruchomiła program publicznych beta testów dla modeli Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Aktualnie mogą z niego korzystać użytkownicy tych smartfonów mieszkający w Indiach, Korei Południowej oraz Wielkiej Brytanii. Nie oznacza to jednak, że producent ograniczy go tylko do wymienionych rynków. W najbliższych dniach program powinien pojawić się także w innych krajach.

Dodam jeszcze, że jeśli chcecie przetestować nowy interfejs, możecie to zrobić za pośrednictwem aplikacji Samsung Members. Posiadaczom sprzętu pozostaje jednak mieć nadzieję, że nie powtórzą się problemy takie jak w przypadku Galaxy Z Fold 2. Beta interfejsu okazała się bowiem wadliwa i po jej instalacji telefonu nie dało się odblokować. Urządzenie przestało przyjmować kod, wzór, czy też odcisk palca. Był również kłopot ze zbyt szybkim wyczerpywaniem baterii, więc Samsung musiał wstrzymać dystrybucję bety dla tego modelu.

One UI 3.0 przyniesie użytkownikom całkiem sporo zmian, w tym także uproszczone menu ustawień. Dojdzie także odświeżona aplikacja telefonu, zmodyfikowane powiadomienia itp. Pełna wersja nowego interfejsu nie ma jeszcze ustalonego oficjalnego terminu premiery, ale można założyć, że Samsung zechce go udostępnić jak najszybciej. Według przecieków może jednak pojawić się pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku.

One UI 3.0

Źródło

You may also like...