Ruszyły prace nad oprogramowaniem dla serii Galaxy S23

Samsung rozpoczął już pracę nad oficjalnym oprogramowaniem dla nowego flagowca Galaxy S23. Inżynierowie koncernu zaczynają tworzyć nakładkę One UI 5.1, która pojawi się wraz ze sprzętem.

Do oficjalnej premiery serii Galaxy S23 pozostało jeszcze trochę czasu, gdyż możemy się jej spodziewać prawdopodobnie w lutym przyszłego roku. Z przecieków wynika, że specyfikacja poszczególnych modeli, jak również ich wzornictwo, są już niemalże na ukończeniu. Tymczasem najnowsze wieści donoszą, że producent rozpoczyna właśnie pracę nad oficjalnym oprogramowaniem.

Źródła donoszą, że inżynierowie koreańskiego giganta zaczęli już pracować nad nową nakładką interfejsu One UI 5.1. Dodam, że Samsung potwierdził już, że jego najnowsze dziecko nie pojawi się z interfejsem w wersji One UI 5.0, którego niedawno udostępniono, lecz dostanie zupełnie nową nakładkę.

Na ten moment niewiele jednak na jej temat wiadomo, więc trudno powiedzieć czego możemy po niej oczekiwać. Doświadczenie uczy nas jednak, że na pewno pojawi się trochę ekskluzywnego oprogramowania, których próżno szukać w innych urządzeniach z Androidem. Zapewne pojawią się nowe funkcje aparatu, a być może także jeszcze bardziej rozbudowane opcje personalizacji wyglądu poszczególnych ekranów oraz układu widgetów. Część tego wprowadzono już w obecnej wersji, ale producent z pewnością trzyma jeszcze kilka asów w rękawie.

Miejmy nadzieję, że niebawem poznamy pierwsze szczegóły możliwości nowej nakładki producenta.

One UI 5.1
Źródło: technizoconcept

Źródło

You may also like...