Ruszyły zapis na budżetowy model Leagoo T5

Firma Leagoo specjalizująca się w smartfonach niskobudżetowych, zapowiada najnowszy produkt. Jest nim model Leagoo T5 kosztujący poniżej 200 dolarów.

Podwójne tylne kamery, to nowy trend, do którego powinniśmy się przyzwyczaić, gdyż niebawem pojawią się we wszystkich smartfonach. Nawet modelach z niższej półki, czego przykładem jest najnowszy Leagoo T5.

Jest to telefon opracowany przez mało znaną na zachodzie chińską firmę, specjalizującą się w modelach niskobudżetowych. Nie oznacza to jednak, że produkuje smartfony, które nie nadają się do niczego prócz telefonowania.

Wręcz przeciwnie, mimo niewielkiej ceny wynoszącej jedynie 150 dolarów, Leagoo T5 pozytywnie nas zaskakuje. Smartfon posiada bowiem 5,5″ ekran o rozdzielczości Full HD. W sprzęcie niskobudżetowym jest rzadkością, gdyż takie telefony ograniczają się tylko do 720p.

Jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor, którego szczegółów technicznych wprawdzie nie znamy, ale można założyć, że będzie to MediaTek. Współpracuje on z 4 GB RAM i 64 GB pamięci użytkowej. To też pozytywna niespodzianka, gdyż modele z niższej półki mają najwyżej 2 GB RAM.

Wyposażono go także w podwójną tylną kamerę opartą na współpracujących ze sobą sensorach 13 Mpix i 2 Mpix pochodzących od Sony. Przednia kamera ma 13 Mpix sensor dostarczony przez Samsunga. Na przednim panelu mamy także czytnik odcisków palców, zaś obudowa ma grubość jedynie 7,9 mm. Energii do pracy dostarcza natomiast bateria 3000 mAh.

Leagoo T5 będzie kosztował poniżej 200 dolarów. Producent uruchomił właśnie stronę, na której można zarezerwować własny egzemplarz. Jeśli to zrobimy, otrzymamy kupon na 50 dolarów oraz darmowe gadżety. Kupon można wykorzystać przy zakupie i zapłacić tylko 150 dolarów.

Premiera telefonu już w lipcu.

Leagoo T5

Źródło: Leagoo.com

You may also like...