Poznaliśmy indyjskie ceny modelu OnePlus 5

Jutro oficjalną światową premierę będzie mieć nowy smartfon OnePlus 5. W czwartek pojawi się w Indiach i właśnie poznaliśmy tamtejsze ceny tego modelu.

Za kilka godzin, chińska firma OnePlus zaprezentuje najnowszą generację swego smartfona. Wydarzenie to będzie transmitowane na cały świat za pośrednictwem internetowej sieci i wówczas poznamy jego pełną specyfikację techniczną oraz zachodnie ceny. Natomiast od czwartku sprzęt będzie oferowany w Indiach.

W sieci pojawiła się nowa reklama tego modelu, która potwierdza tamtejsze ceny tego telefonu. Za wariant wyposażony w 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej, trzeba będzie w przeliczeniu zapłacić 513 dolarów. Natomiast wersja z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci, kosztować ma 591 dolarów.

Przypomnę, że OnePlus 5 ma na wyposażeniu 5,5″ ekran Full HD, Snapdragona 835 oraz baterię o pojemności 3300 mAh. Z pierwszych benchmarków wynika, że telefon jest bardzo wydajny, ale wkrótce przekonamy się o tym w rzeczywistych testach, które pozwolą lepiej to ocenić. Przypomnę tylko, że smartfon zarezerwowało już ponad 300 tysięcy osób.

OnePlus 5

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...