Ruszyły zapisy do bety The Crew 2

Dobiegają już końca prace nad The Crew 2, drugą częścią wyścigów Ubisoftu. Wydawca uruchomił właśnie zapisy na beta testy nadchodzącej produkcji.

Wydana w 2014 roku gra The Crew, wkrótce doczeka się kontynuacji. Programiści z Ubisoftu już od jakiegoś czasu pracują nad nową produkcją, którą początkowo planowano wydać w marcu przyszłego roku. Plany się nieco zmieniły i data premiery została niedawno przełożona na później.

Prace muszą jednak dobiegać końca, gdyż francuski koncernu uruchomił właśnie zapisy na beta testy nowych wyścigów. Wersja beta będzie dostępna na wszystkie platformy, na które powstaje gra, czyli PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Jeśli macie ochotę w nich uczestniczyć, to zapraszam na oficjalną stronę, na której znajduje się odpowiedni formularz do wypełnienia.

Dodam, że The Crew wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. W maju tytuł miał bowiem 12 mln zarejestrowanych użytkowników. A jeśli chcecie być jednym z nich, to w tym sklepie zakupicie grę w atrakcyjnej cenie.

The Crew 2

Źródło: Thecrew-game.ubisoft.com

You may also like...