Rycerze Mroźnego Tronu nowym dodatkiem do Hearthstone

Blizzard Entertainment zapowiedział nowy dodatek do popularnej karcianki Heartsone. Nazywa się Rycerze Mroźnego Tronu i pojawi się w lipcu.

Hearthstone to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych karcianek na rynku. A Blizzard dba o to, by nie znudziła się graczom zbyt szybko. Producent właśnie poinformował o planach wydania nowego rozszerzenia zatytułowanego Rycerze Mroźnego Tronu.

Gracze już wkrótce wyruszą na Północną Grań, gdzie stawią czoła Królowi Liszowi. Następnie zostaną wskrzeszeni jako rycerze śmierci, którzy władają nieziemskimi mocami i mogą kraść życie wrogów, by ostatecznie zdobyć Lodową Koronę i Mroźny Tron. Dodatek przyniesie 135 zupełnie nowych kart.

W Rycerzach Mroźnego Tronu gracze przypuszczą szturm na Lodową Koronę, mroźną fortecę Króla Lisza, by posiąść zakazaną wiedzę o magii runicznej. Chodzą plotki, że Król Lisz poszukuje śmiałków, których mógłby napełnić mroźną esencją śmierci. Na graczy wkrótce spłyną jego łaski w postaci dziewięciu nowych, legendarnych kart bohaterów, które po zagraniu zamienią herosów Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci, zakutych w zbroje mrozu i władających zmodyfikowanymi mocami. Król Lisz postanowił również obdarzyć graczy nową mocą zza grobu: Kradzieżą życia – to nowe słowo kluczowe, dzięki któremu zadawane obrażenia leczą gracza.

Rycerze Mroźnego Tronu pojawią na komputery z systemem Windows i Mac oraz tablety i telefony z systemem Windows, iOS, i Android. Będzie można wygrać je na Arenie w Hearthstone, a także kupić za złoto w grze lub pieniądze.

Od jutra do czasu premiery gracze będą mogli kupić w przedsprzedaży karty z rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu w specjalnym zestawie liczącym 50 pakietów za cenę 49,99 EUR (PC/Mac/Android)/54,99 EUR (iOS). Możliwy będzie zakup tylko jednego zestawu na konto.

Wszyscy, którzy kupią ten zestaw, otrzymają unikatowy rewers przygotowany przez samego Władcę Plagi.

Hearthstone

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...