Samsung dodaje darmowy smartfon do nowego telewizora

Samsung uruchomił nową kampanię promocyjną swych produktów. Każdy klient kupujący nowy telewizor, dostanie za darmo Galaxy Fold lub Galaxy S20 Ultra.

Indyjski oddział koncernu Samsung wystartował właśnie z nową, bardzo atrakcyjną promocją zachęcającą do kupowania jego produktów z kategorii RTV oraz AGD. Promocja nazywa się Home, Festive Home i obejmuje m.in., telewizory, lodówki, pralki, mikrofalówki oraz inne produkty.

Najbardziej atrakcyjna jest jednak dla osób, które chciałyby kupić nowy telewizor. Otrzymają bowiem całkowicie za darmo smartfon Galaxy Fold lub Galaxy S20 Ultra. Naturalnie tak atrakcyjna oferta obejmuje tylko modele 8K QULED Samsung TV o przekątnej 75, 82 oraz 85″. Każdy klient, który do 20 listopada zdecyduje się na zakup któregoś z tych odbiorników, dostanie za darmo wspomniane flagowiec.

Tańsze telewizory także premiowane są darmowymi smartfonami. Jeśli kupimy 55″ lub 65″ model ULED UHD, otrzymamy gratis model Galaxy A21s. Natomiast klienci, którzy zdecydują się na 65″ QLED lub 70″ Crystal 4K UHD TV, dostaną za darmo Galaxy A31.

Niestety tak ciekawa promocja dotyczy tylko Indii, więc konsumenci z innych rynków nie mogą z niej skorzystać. Pozostaje nam mieć nadzieję, że koreańska marka w przyszłości zorganizuje podobne promocje także w innych krajach.

Galaxy S20

Źródło

You may also like...