Samsung pokazał kolejnego członka rodziny Galaxy A

Samsung pokazał kolejnego członka rodziny A. Model Galaxy A20s dysponuje sporym wyświetlaczem, potrójnym aparatem oraz ośmiordzeniowym procesorem.

Samsung w ostatnich miesiącach wprowadził na rynek dwa nowe modele flagowców. Obecnie jednak skupia się na znacznie tańszych urządzeniach. Priorytetem dla niego jest zyskująca coraz większą popularność linia Galaxy A, która pojawiła się w sprzedaży na początku bieżącego roku.

Koreański gigant doskonale jednak wie, że w tym segmencie rynku konkurencja jest bardzo mocna i ciągle pojawiają się nowe modele. Firma odświeża więc kilkumiesięczne produkty oraz rozszerza rodzinę o kolejne urządzenia. Najnowszym jej członkiem jest zaprezentowany właśnie model Samsung Galaxy A20s.

Nowy smartfon pojawił się na oficjalnym Twitterze Samsunga. Z zaprezentowanych tam informacji wynika, że wymiary nowego urządzenia wynoszą 163,3 x 77,5 x 8,0 mm, zaś masa to 183 gramy. Telefon jest więc całkiem spory. A takie wymiary pozwoliły zamontować w nim aż 6,5″ wyświetlacz HD+ Infinity-V, którym umieszczono przednią 8 MP kamerę.

Na tylnym panelu w oczy rzucają się trzy ustawione pionowo obiektywy. Moduł tylnego aparatu składa się z 13 MP głównego sensora (f/1.8), a także 8 MP soczewki szerokokątnej (f/2.0) i 5 MP sensora głębi.

Pod maską będzie pracował ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz, którego modelu producent na razie nie ujawnił. Wiemy natomiast, że firma połączyła go z 3 lub 4 GB RAM, a także 32/64 GB pamięci flash, którą rozszerzymy kartą microSD o 512 GB. Przy tak dużym wyświetlaczu przydałaby się nieco większa bateria, dlatego zdecydowano się na akumulator o pojemności 4000 mAh. Natomiast przed niepowołanym dostępem sprzęt chroniony jest przez czytnik odcisków palców umieszczony na tylnym panelu oraz technologię rozpoznawania twarzy.

Smartfon będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych, ale na tę chwilę nie wiemy kiedy pojawi się w sprzedaży oraz ile będzie kosztował.

Galaxy A20s

Źródło

You may also like...