Samsung Galaxy A21s pojawił się w bazie Geekbench

Samsung planuje wzbogacenie serii A o kilka nowych modeli. Jednym z nich jest Galaxy A21, a kolejnym Galaxy A21s, który pojawił się właśnie w bazie Geekbench.

Samsung ma w swej ofercie wiele smartfonów, jednak w ostatnim czasie na pierwszy plan wybija się seria Galaxy A. Dla koreańskiego koncernu jest to aktualnie jeden z kluczowych produktów. Dlatego smartfony z tej serii jako pierwsze otrzymują nowe rozwiązania technologiczne.

W tej rodzinie znajdziemy nie tylko modele droższe, ale też budżetowe urządzenia charakteryzujące się bardzo atrakcyjną ceną. Już wkrótce możemy się spodziewać powiększenia tej rodziny o kilka nowych, tańszych modeli. W zeszłym miesiącu dzięki bazie danych Geekbench mogliśmy zapoznać się z wydajnością Galaxy A21. Teraz benchmark przetestował również model Galaxy A21s.

Z testu wynika, że nowy smartfon oznaczony numerem modelowym SM-A217F, posiada procesor Exynos 850 oraz 3 GB RAM. Sprzęt Samsunga z tej kategorii cenowej często oferuje też 4 GB RAM, ale nie wiemy czy przypadku tego modelu również tak będzie. Wiemy natomiast, że telefon pracuje w oparciu o system Android 10.

Geekbench nie ujawnia pozostałych szczegółów specyfikacji tego smartfona. Inne źródła sugerują jednak obecność 32 oraz 64 GB pamięci użytkowej oraz 2 MP aparatu do zdjęć makro. Do wyboru będą również cztery wersje kolorystyczne, mianowicie: czarna, niebieska, biała oraz czerwona.

Aktualnie wyłącznie w sferze domysłów pozostaje data premiery Galaxy A21s oraz rzecz jasna jego cena. W najbliższych tygodniach powinniśmy jednak uzyskać więcej informacji na temat tego sprzętu.

Galaxy A21s

Źródło

You may also like...