Samsung Galaxy C7 w benchmarku AnTuTu

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Samsung pracuje nad kolejna rodziną smartfon ze średniej półki Galaxy C. Prace muszą być już bliskie ukończenia, ponieważ jeden z modeli Galaxy C7 pojawił się w benchmarku AnTuTu.

Wkrótce Samsung wzbogaci swą ofertę smartfonów o kolejną rodzinę Galaxy C. Ich premiera prawdopodobnie nie jest zbyt odległa, gdyż w benchmarku AnTuTu pojawił się jeden z nowych modeli, mianowicie Galaxy C7 SM-C700.Z bazy danych benchmarka wynika, że model ten otrzyma ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625 2 GHz z jednostką graficzną Adreno 506. Będzie też współpracował z 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci flash przeznaczonej na aplikacje oraz multimedia. Wyświetlacz na pewno zaoferuje rozdzielczość Full HD, jednakże jego przekątna na chwilę obecną nie jest znana. Wiadomo natomiast, że tylna kamera ma 16 Mpix rozdzielczość, zaś przednia o połowę mniejszą 8 Mpix. System operacyjnym będzie natomiast Android 6.0.1.

Przy okazji poznaliśmy także specyfikację Galaxy C5, średniego modelu z nowej rodziny, który będzie wyposażony w Snapdragona 617 i również 4 GB RAM.

Źródło: Weibo.comYou may also like...