Samsung Galaxy C9 Pro wkrótce na innych rynkach

Najnowsze doniesienia sugerują, że Samsung Galaxy C9 Pro może być wkrótce dostępny również na zachodnich rynkach. Smartfon pojawił się w sprzedaży w listopadzie, lecz dotąd można go było kupić tylko w Chinach.

Chiński rynek dla producentów smartfonów jest szczególnie istotny, gdyż duża liczba mieszkańców tego kraju to sporo potencjalnych klientów. Nic więc dziwnego, że wiele firm tam najpierw wprowadza swe telefony, a dopiero potem trafiają one na pozostałe rynki.Tak właśnie postąpił Samsung z Galaxy C9 Pro, który w październiku ubiegłego roku zadebiutował w tym kraju. Najnowsze doniesienia mówią, że model ten wkrótce pojawi się także w innych krajach.

Na razie nie będą to jednak zachodnie rynki, lecz azjatyckie kraje, takie jak Indie, Bangladesz, Kambodża, Nepal, Sri Lanka, Tajlandia, Malezja oraz Wietnam. Nie wiadomo też kiedy w wymienionych państwach będzie dostępny, ani też w jakiej cenie. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy szczegóły.Dodam, że Galaxy C9 Pro to model wyposażony w 6″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD i ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 653 z jednostką graficzną Adreno 530. Posida on również 6 GB RAM i 64 GB pamięci użytkowej, którą kartą microSD można rozszerzyć o 256 GB (jest to dodatkowy slot, nie zaś slot hybrydowy).

Jest to również pierwszy smartfon z rodziny Galaxy C posiadający dwie aparaty z matrycą 16 Mpix zarówno z przodu, jak i z tyłu. Jego systemem operacyjnym jest natomiast Android 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...