Samsung Galaxy J2 Core zaprezentowany na zdjęciach

W internecie pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak wygląda pierwszy smartfon Samsunga z Android Go. Produkt będzie oferowany pod nazwą Galaxy J2 Core.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, które sugerowały, ze Samsung pracuje nad pierwszym smartfonem z nową platformą Android Go. Wprawdzie dokładnej specyfikacji nowego sprzętu na razie nie znamy, ale możemy zobaczyć jak wygląda. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze jego zdjęcia.

Nie są może zbyt dobrej jakości, ale można na nich zobaczyć kilka aplikacji nowego systemu, takich jak Map Go, YouTube Go oraz Google Go. Nieco inny jest także interfejs użytkownika, co sugeruje nam, że nie mamy do czynienia ze standardowym Androidem, lecz nową jego wersją. Przypomnę, że nowa wersja systemu jest specjalnie zoptymalizowana dla sprzętu z najniższej półki. Wyposażono ją również w okrojone aplikacje, które dzięki temu będą działać na nim znacznie płynniej.

Nowy sprzęt będzie prawdopodobnie oferowany pod nazwą Galaxy J2 Core, choć jego parametry techniczne nie są jeszcze znane. Można jednak założyć, że będzie to urządzenie mocno budżetowe, gdyż Android Go przeznaczony jest dla smartfonów posiadających nie więcej jak 1 GB pamięci RAM.

Galaxy J2 Core

Galaxy J2 Core

Galaxy J2 Core

Galaxy J2 Core

Galaxy J2 Core

Galaxy J2 Core

Źródło: Sammobile.com

You may also like...