Samsung Galaxy J5 (2017) na nowym zdjęciu

Witryna Slashleaks opublikowała kolejne zdjęcia przedstawiające telefon koreańskiego giganta. Jest nim Samsung Galaxy J5, najnowsza tegoroczna generację popularnego modelu.

Samsung Galaxy J5 wprawdzie nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany przez Samsunga, ale wiemy już że ten model na pewno powstaje. Niedawno pojawił się bowiem w bazie danych FCC oraz Wi-Fi Alliance, co oznacza, że jego premiera nie jest już zbyt odległa.

O specyfikacji technicznej modelu oznaczonego numerem SM-J530, nie wiadomo na razie zbyt wiele, poza faktem, że prawdopodobnie będzie działać na Androidzie 7.0 Nougat, gdyż taki właśnie system wskazują najnowsze benchmarki. Sprzęt ten ma być ze średniej półki, co oznacza niezbyt mocne podzespoły i wyświetlacz zapewne o rozdzielczości Full HD.

Na razie możemy natomiast przyjrzeć się wyglądowi urządzenia, gdyż jego zdjęcia pojawiły się na stronie Slahsleaks. Niestety widać na nich tylko tylny panel telefonu oraz jego wnętrze, więc niewiele nam to zdradza.

Miejmy nadzieję, że Samsung wkrótce zdecyduje się ten model oficjalnie zapowiedzieć i wówczas dowiemy się o nim nieco więcej.

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...