Zrobienie idealnego drinka to duża sztuka

Barmani uczą się przez lata, by przygotowywać idealne drinki, precyzyjnie odmierzając wszystkie proporcje i mieszając je ze sobą w odpowiedni sposób. Krótko mówiąc, polegają na swym doświadczeniu, ale my możemy wspomóc się technologią. Dzięki temu zrobienie idealnego drinka nie jest trudne.

Perfect Drink to najnowszy gadżet, który pozwoli nam przygotowywać idealne drinki i to za każdym razem. Jest to coś w rodzaju wagi wyposażonej w aplikację na systemy iOS oraz Android. Dzięki współpracy z programem, pomaga nam dokładnie odmierzać wagę porcji składników, tak by pasowały do konkretnych drinków. W ten sposób nie potrzebujemy dodatkowej miarki. Urządzenie poinformuje nas równie dokładnie, że wlaliśmy idealnie odmierzone ilości składników.

Aplikacja posiada zainstalowaną dużą bazę przeróżnych koktajli. A więc możemy zabawić się w profesjonalnego domowego barmana, bez konieczności zapamiętywania wszystkich przepisów.

Perfect Drink kosztuje około 75 dolarów i jeśli często organizujesz domowe imprezy, albo po prostu lubisz próbować egzotycznych koktajli, zakup urządzenia będzie z pewnością bardzo opłacalny.

zrobienie idealnego drinka

Źródło: Fancy.com

You may also like...