Samsung Galaxy J7 Duo na pierwszym renderze

Kilka dni temu wyjaśniło się, że tajemniczy smartfon SM-J720F, który pojawił się w sieci, to tak naprawdę Samsung Galaxy J7 Duo. Dzięki nowemu renderowi, mamy teraz okazję zobaczyć jak wygląda.

Na początku bieżącego roku w benchmarkach Geekbench oraz GFXBench pojawił się tajemniczy smartfon Samsunga o numerze modelowym SM-J720F. Początkowo sądzono, że może to być Gaalaxy J8 2018. Okazało się jednak, że będzie to zupełnie inny model, mianowicie Samsung Galaxy J7 Duo.

Teraz możemy zobaczyć jak wygląda, dzięki pierwszemu prasowemu renderowi, który pojawił się w sieci i prezentuje jego front. Sprzęt dostanie ponoć wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli w tradycyjnych proporcjach 16:9. Pod nim znajdzie się fizyczny przycisk Home, ale producent nie zdecydował się na dedykowany przycisk do asystenta Bixby. Jego sercem będzie natomiast Exynos 7885, współpracujący z 3 GB RAM. Smartfon posiadać ma także podwójny aparat główny, natomiast funkcjonalność zapewni mu Android 8.0 Oreo.

Data premiery i cena nowego modelu nie zostały jeszcze potwierdzone. Mówi się, że model ten będzie przeznaczony przede wszystkim na rynki rozwijające się, a priorytetem będą dla niego Indie.

Samsung Galaxy J7 Duo

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...