Samsung Galaxy M31 Prime Edition zadebiutuje 17 października

W najbliższą sobotę odbędzie się premiera nowego Samsunga Galaxy M31 Prime Edition. To kolejna wersja modelu M31, która będzie kosztowała 190 euro.

W lutym bieżącego roku Samsung wprowadził na rynek nowego budżetowca Galaxy M31, zaś w lipcu dołączył do niego model Galaxy M31s. Teraz koreański producent chce wprowadzić na rynek kolejny wariant tego modelu, który nazywa się Galaxy M31 Prime Edition.

Producent ujawnił właśnie ile trzeba będzie za ten model zapłacić na rynkach europejskich. Smartfon będzie oferowany tylko w jednej konfiguracji pamięci, mianowicie 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash i wyceniono go na 190 euro. Do wyboru będzie natomiast kilka wersji kolorystycznych, takich jak Ocean Blue, Space Black oraz Iceberg Blue.

Galaxy M31 Prime Edition dzieli podzespoły ze standardowym M31, a więc nie należy oczekiwać po nim żadnych rewolucji. Otrzymamy więc 6,4″ wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+, zaś jego sercem jest ten sam procesor Exynos 9611.

Jeśli chodzi o aparaty, to z przodu mamy 32 MP kamerę przeznaczoną do robienia selfie oraz prowadzenia wideorozmów i streamingu. Na tylnym panelu umieszczono natomiast poczwórny aparat z 64 MP głównym sensorem. Poniżej znajduje się czytnik odcisków palców chroniący przed niepowołanym dostępem. Natomiast energię do pracy dostarcza 6000 mAh bateria z 15 W systemem ładowania.

Smartfon pracuje na platformie Android 10 z interfejsem użytkownika One UI 2.1.

Ciekawostką jest zintegrowanie tego modelu z ekosystemem Amazonu, stąd nazwa Prime Edition. W jego pamięci znajdziemy więc zakupową aplikację Always On, do której dostęp uzyskamy po przesunięciu w prawo ekranu głównego. W pamięci znajdą się również aplikacje Amazon Prime Video, Amazon Prime Music, Kindle oraz Audible.

M31 Prime Edition

Źródło

You may also like...