watchOS 7.0.2 rozwiąże problem z baterią Apple Watch

Apple zapewnia, że watchOS 7.0.2 rozwiąże problem z szybkim wyczerpywaniem się baterii w Apple Watch. Pojawił się on po instalacji najnowszej aktualizacji watchOS 7.

Apple mogłoby się bardziej przyłożyć do testowania kolejnych aktualizacji swego sprzętu, zanim udostępni je użytkownikom. Nie jest bowiem tajemnicą, że poprawki amerykańskiego producenta mają tendencję do sprawiania dużych problemów, które przy odrobinie chęci można by zawczasu wyeliminować.

Problemy sprawia również watchOS 7, które dotyczą użytkowników smartwatcha Apple Watch. Jego posiadacze tuż po instalacji aktualizacji zaczęli skarżyć się na poważny kłopot z działaniem sprzętu. Okazuje się bowiem, że poprawka powoduje szybkie wyczerpywanie się baterii, co uniemożliwia korzystanie ze sprzętu. Ponadto na niektórych rynkach użytkownicy utracili dostęp do funkcji EKG.

Koncern zapewnił jednak swych klientów, że pracuje nad rozwiązaniem tej usterki. Producent obiecał, że można się jej spodziewać w aktualizacji watchOS 7.0.2, która pojawiła się w tym tygodniu.

Co ciekawe nie tylko najnowsza wersja smartwartcha ma problemy po instalacji watchOS 7. Series 3 również ich doświadczył, gdyż zegarek zaczął się zawieszać oraz restartować. Apple wypuściło betę aktualizacji watchOS 7.1, która ponoć go rozwiązuje. Posiadacze tego modelu będą więc musieli poczekać na pełną jej wersję, by przekonać się na ile prawdziwe są to zapewnienia.

Apple Watch
Apple WatchApple Watch

Źródło

You may also like...