Samsung przypadkiem ujawnił design flagowego Galaxy S10

Samsug przypadkiem ujawnił wygląd najnowszego Galaxy S10. Uczynił to w artykule prezentującym zmiany, jakie przyniesie interfejs One UI, stworzony dla systemu Android 9 Pie.

Wiemy już na pewno, że prezentacja Galaxy S10 odbędzie się 20 lutego. Samsung potwierdził, że w tym dniu odbędzie się impreza, na której firma zaprezentuje również pierwszy składany model Galaxy Fold. Do tej pory wygląd nowego flagowca mogliśmy podziwiać jedynie na renderach publikowanych przez producentów etui. Nie mieliśmy więc pewności, czy tak samo będzie wyglądać komercyjna wersja telefonu.

Teraz nie musimy sobie tym zaprzątać głowy, gdyż Samsung właśnie go ujawnił. Oczywiście koreański producent zrobił to przypadkiem i w całkowicie niezamierzony sposób, dlatego próbował to szybko ukryć. Internet jednak był szybszy i zachował zaprezentowane przez producenta zdjęcie. A te pojawiło się w artykule opisującym zmiany, jakie wprowadzi One UI. Jest to nowy interfejs użytkownika, który zastąpił Samsung Experience i oferowany jest wraz z Androidem 9 Pie. Zdjęcie oczywiście już z artykułu usunięto, ale internauci byli szybsi i zdołali je zapisać.

Artykuł ilustrowały zdjęcia, a jedno z nich, po odpowiedniej modyfikacji jasności, pokazuje nam jak wygląda przednia część urządzenia. Widzimy na nim wyświetlacz otoczony przez bardzo cienką ramkę, zdecydowanie węższą niż w pozostałych urządzeniach Samsunga. Natomiast w prawym górnym rogu znajduje się otwór przeznaczony na przedni aparat.

Przypomnę, że pełną specyfikację nowego modelu poznamy już za nieco ponad miesiąc.

Galaxy S10

Źródło: Reddit.com

You may also like...