Samsung Galaxy S22 otrzymał październikowy pakiet zabezpieczeń

Samsung udostępnił właśnie październikowy pakiet zabezpieczeń flagowemu modelowi Galaxy S22. Aktualizacja przynosi sporo poprawek bezpieczeństwa oraz łatek dla bugów.

Samsung jest jednym z producentów, którzy w pierwszej kolejności udostępniają swym urządzeniom najnowsze poprawki bezpieczeństwa. Koreańska marka dostarczyła właśnie październikowy pakiet zabezpieczeń flagowemu modelowi Galaxy S22, co czyni go jednym z pierwszych smartfonów z Androidem, który ją otrzymał.

Aktualizacja oznaczona numerem S90XU1UES2AVI5, obejmuje całą rodzinę, a więc modele S22, S22+ oraz S22 Ultra. Z oficjalnych informacji wynika, że usprawnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności, a także poprawia kilka błędów oraz zwiększa stabilność działania.

W pierwszej kolejności aktualizacja trafiła na rynek amerykański, ale powinna być niebawem dostępna także w Europie. Jak donoszą nasi czytelnicy, poprawka jest już dostępna także na polskim rynku i jeden z użytkowników potwierdza, że pobrał ją już swego na Galaxy S22 Ultra.

Dodam jeszcze, że S22 nie jest jedynym modelem Samsunga, który otrzymał pakiet zabezpieczeń. Producent dostarczył go również serii Galaxy S21, która otrzymała ją w USA oraz w Niemczech. Na dniach powinna dotrzeć również do naszego kraju.

Aktualizacja oznaczona numerem G99xBXXS5CVIF nie przynosi jednak żadnych nowych funkcji dla Androida oraz interfejsu użytkownika. Skupia się jedynie na poprawie bezpieczeństwa oraz łata wykryte wcześniej bugi.

Galaxy S22

Źródło

You may also like...