Samsung Galaxy S24 może zadebiutować wcześniej niż sądzimy

Południowokoreańskie źródła sugerują, że premiera nowego flagowca Galaxy S24, może być bliżej niż sądzimy. Prawdopodobnie odbędzie się już 17 stycznia przyszłego roku.

Miliony fanów Samsunga nie może się już doczekać premiery modelu Galaxy S24. Początkowo sugerowano, że może odbyć się dopiero w lutym przyszłego roku, ale najnowsze doniesienia bazujące na źródłach z Korei Południowej wskazują, że rynkowy debiut będzie miał miejsce znacznie wcześniej.

Według przecieków informacji, Samsung chce wprowadzić swój smartfon na rynek amerykański, już 17 stycznia przyszłego roku. Ponoć marka uważa, że dzięki temu jej nowy sprzęt będzie mógł wreszcie rywalizować z iPhonem 15.

Informacja nie jest rzecz jasna potwierdzona, więc należy podchodzić do niej z dużym dystansem. Jednak na szybszą premierę nowego flagowca wskazywał też niedawno Ice Universe, znane źródło przecieków dotyczących urządzeń mobilnych. Jego zdaniem mogłaby nastąpić już 18 stycznia przyszłego roku, a więc o miesiąc wcześniej w porównaniu do poprzedniej generacji.

O tym czy powyższe doniesienia się potwierdzą, przekonamy się dopiero za jakiś czas. Pamiętajmy jednak, że w ostatnich latach termin premiery flagowców z serii Galaxy S był bardzo płynny. Na przykład rodzina Galaxy S20 pojawiła się w marcu 2020 roku, ale już Galaxy S21 zadebiutował w styczniu 2021. Z kolei serie Galaxy S22 i S23 trafiły do sprzedaży w lutym 2022 i 2023 roku.

Nie można więc całkowicie wykluczyć, że Galaxy S24 rzeczywiście będzie dostępny już w styczniu.

Galaxy S24
Źródło: Samsung

You may also like...