Samsung Galaxy S7 w błyszczącej czerni

Chodzą słuchy, że Samsung pragnąć nakłonić konsumentów do kupowania modelu Galaxy S7, przygotowuje zupełnie nową wersję kolorystyczną. Smartfon będzie dostępny w błyszczącym, czarnym wykończeniu.

W przypadku koncernu Apple, jednym z najchętniej kupowanych wariantów wykończenia iPhone’a jest Jet Black. I choć jest to prawdziwy magnes na odciski palców, a powłoka jest tak kiepskiej jakości, że błyskawicznie się rysuje (producent radzi używać go w etui), to jest bardzo chętnie kupowana przez fanów marki.Po tym jak Samsung wycofał z rynku model Galaxy Note 7, na końcówkę roku pozostał mu tylko flagowiec Galaxy S7 i S7 Edge, które muszą zapewnić zyski. Firma przygotowuje więc najbardziej pożądaną wersję wykończoną w błyszczącej czerni licząc na to, że pomoże w zwiększeniu sprzedaży tego modelu.

Smartfony z rodziny Galaxy S7 oferowane są już w kolorze czarnym, ale jest to wersja Onyx Black z matowym wykończeniem. Wariant w tym samym kolorze, jednak z wykończeniem błyszczącym, może być znacznie ładniejszy i bardziej podobać się klientom, gdyż będzie przypominał iPhone’a 7 Jet Black.Dodam, że kilka dni temu Samsung wprowadził do sprzedaży zupełnie nową wersję kolorystyczną Galaxy S7, mianowicie niebieski wariant Blue Coral. Tajemnicą pozostaje na razie to, kiedy czarny wariant byłby dostępny w sklepach.

Źródło: Theinvestor.co.kr

You may also like...