Samsung Galaxy Tab S7+ Lite z 44,5 W szybkim ładowaniem

Najnowszy tablet Samsung Galaxy Tab S7+ Lite będzie wspierał 44,5 W szybkie ładowanie. Niestety taką ładowarkę będziemy musieli sprawić sobie sami, gdyż w pudełku jej nie znajdziemy.

Inżynierowie Samsunga od pewnego czasu pracują nad nową, nieco okrojoną wersją tabletu Galaxy Tab S7. Dzięki licznym przeciekom coraz lepiej poznajemy specyfikację modelu Galaxy Tab S7+ Lite i właśnie uzyskaliśmy informacje dotyczące ładowania sprzętu.

Tablet będzie dostępny w trzech wariantach różniących się rodzajem dostępnej łączności bezprzewodowej. Modele SM-T730, SM-T735 i SM-T736B to wersje wyłącznie WiFi, 4G LTE oraz 5G. Chiński regulator 3C przygotował certyfikat dla pierwszych dwóch wariantów, które będą wspierały szybkie ładowanie 44,5 W.

To równocześnie dobra i zła wiadomość. Dobra, ponieważ czas naładowania baterii znacznie się skróci, więc sprzęt będzie szybciej gotowy do pracy. Zła wiadomość jest natomiast taka, że w pudełku z tabletem znajdziemy tylko 15 W ładowarkę (przynajmniej w Chinach). Klient zainteresowany zakupem sprzętu będzie więc musiał przygotować się na dodatkowy wydatek.

Z wcześniejszych przecieków wynika, że Galaxy Tab S7+ Lite będzie miał 12,4″ wyświetlacz obsługiwany za pomocą rysika S Pen. Samo piórko będzie można magnetyczne przymocować do plecków tabletu, podobnie jak w Galaxy Tab S7 oraz Tab S7+.

Pod maskę sprzętu trafi natomiast procesor Qualcomm Snapdragon 750G z 4 lub 6 GB AM oraz 128 GB pamięci. Całością ma natomiast zarządzać Android 11, aczkolwiek nie wiemy na razie jaka będzie wersja interfejsu One U.

Premiera sprzętu odbędzie się już w czerwcu, a będzie on dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: czarna, srebrna, różowa i zielona.

Galaxy Tab S7+ Lite

Źródło

You may also like...