Samsung M7: monitor współpracujący ze smartfonem

Samsung zaprezentował najnowszy monitor o dużych możliwościach. Samsung M7 to inteligentny sprzęt kompatybilny ze smartfonem i wyposażony w Tizen OS.

Monitory komputerowe dotychczas były urządzeniami o dość prostej funkcjonalności, sprowadzającej się tylko do wyświetlania obrazu z jednego źródła. Producenci elektroniki użytkowej uważają jednak, że powinny oferować więcej możliwości. Samsung stworzył więc nowy monitor, którego funkcjonalność wykracza poza to, co tego typu sprzęt oferował do tej pory.

Samsung M7 to inteligentny produkt wyposażony w system Tizen OS oraz WiFi, Bluetooth i Wireless Dex. Oznacza to, że do korzystania z monitora wcale nie potrzebujemy peceta. Oczywiście możemy go podłączyć do komputera domowego, ale równie dobrze da się go używać ze smartfonem np., Galaxy Note 20. Wówczas uzyskamy w pełni funkcjonalny komputer umożliwiający pracę oraz korzystanie z multimediów.

Samsung M7

Dzięki aplikacji Samsung Hub mamy też bezpośredni dostęp do popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, HBO, a także YouTube. Nie musimy więc trzymać w dłoni smartfona, gdy chcemy obejrzeć film lub ulubiony odcinek serialu.

Samsung M7

Samsung M7 ma 32″ ekran o rozdzielczości UHD i kosztować będzie 400 dolarów. Jeśli nie chcemy jednak tak dużego sprzętu, to koncern ma jeszcze w swej ofercie model M5. Ma on 27″ i rozdzielczość Full HD, natomiast jego cena wynosi 230 dolarów.

Samsung M7

Monitor w chwili obecnej możemy już kupić w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Chinach. Na pozostałych rynkach pojawi się pod koniec bieżącego miesiąca.

Źródło

You may also like...