Samsung Members pomoże z każdym problemem

Nie każdy jest na tyle zaznajomiony z nowoczesną technologią, by samodzielnie skonfigurować smartfona, czy też poradzić sobie z jakimś problemem. Samsung udostępnił więc nową aplikację o nazwie Samsung Members, która zapewni niezbędną pomoc.

Aplikacja Samsung Members dostępna jest w sklepie Galaxy Apps. Natomiast posiadacze Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge, mają ją zainstalowaną fabrycznie, jeśli kupili swe smartfony na określonych rynkach, takich jak Chiny, Hiszpania, Rosja, Brazylia oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Program powstał po to, by mniej wprawnym użytkownikom zapewnić niezbędną pomoc w rozwiązaniu problemów dotyczących ich smartfona. Aplikacja nie tylko zapewnia użytkownikom dostęp do wykwalifikowanych specjalistów. Ale również do olbrzymiej społeczności właścicieli sprzętu z rodziny Galaxy S pochodzących z całego świata. Oni również mogą pomóc, jeśli wcześniej mieli do czynienia z podobnymi problemami.

Samsung Members to nie tylko pomoc ze strony ludzi. To również sekcja diagnostyczna, przeprowadzająca szereg testów pozwalających ocenić, czy urządzenie pracuje poprawnie. Jeśli wykryte zostaną jakieś problemy, aplikacja automatycznie uruchamia wówczas sesję komunikacji Smart Tutor, gdzie użytkownik może na żywo porozmawiać z pracownikiem wsparcia technicznego, lub też zezwolić mu na zdalne przeprowadzenie niezbędnych zmian.

Zobacz oferty na tanie smartfony

Samsung Members może być bardzo pomocnym narzędziem, szczególnie w przypadku osób, które dopiero zapoznają się z funkcjonowaniem smartfonów i nie znają jeszcze wszystkich ich tajników.

Samsung Members

Źródło: Samsung.com

You may also like...