Samsung odkupi naszego Galaxy S20 w atrakcyjnej cenie

Sasmung uruchomił w USA nowy program, w ramach którego odkupi od klienta jego Galaxy S20. Telefon można zwrócić w ciągu 24 miesięcy od zakupu, otrzymując połowę jego ceny.

Koronawirus spowodował kolejny kryzys ekonomiczny, który poważnie odbije się na naszych domowych budżetach. Z powodu epidemii wiele osób już straciło pracę, a jeszcze więcej straci ją w najbliższych tygodniach. Nie jest to więc najlepszy czas, by wydawać pieniądze na zbytki, takie jak najnowszy smartfon.

Wiele osób nie spodziewając się jednak rozmiaru epidemii nabyło nowy telefon, który teraz stanowi poważny problem. Pieniądze wydane na zakup można bowiem spożytkować w dużo lepszy sposób, gdyż mogłyby pomóc przetrwać trudny okres. Jego sprzedaż na internetowych aukcjach i odzyskanie w ten sposób części pieniędzy, raczej nie wchodzi w grę. Wiele osób jest bowiem w równie kiepskiej sytuacji materialnej, więc nawet nie rozważają wydania paru tysięcy na nowy telefon.

Galaxy S20 zwrócimy producentowi

Z pomocą przychodzi więc Samsung, który uruchomił na amerykańskim rynku nowy program odkupywania smartfonów. Producent zazwyczaj wprowadza go przy okazji premiery nowego modelu, umożliwiając pozbycie się starego sprzętu i odzyskanie części pieniędzy. Tym razem program skierowano do posiadaczy telefonów z najnowszej rodziny Galaxy S20.

Producent obiecuje, że odkupi od klientów telefony za 50 procent ich początkowej ceny, jeśli zwrócą sprzęt w okresie 24 miesięcy od zakupu. Jeśli kupiliście Galaxy S20 Ultra za kwotę 1400 dolarów i zwrócicie go w przeciągu 2 lat, otrzymacie za niego 700 dolarów.

Naturalnie aby zakwalifikować się do programu, należy spełnić kilka istotnych warunków. Przede wszystkim telefon musi być w zadowalającym stanie. Powinien się włączać i mieć sprawny wyświetlacz bez żadnych pęknięć. Obudowa też nie może być poważnie uszkodzona. Ponadto oferta obejmuje też tylko smartfony kupione za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Szczegółowe warunki oferty znajdziecie na tej stronie.

Wielu zapewne uzna, że 50 procent ceny nie jest dobrą ofertą. Musimy jednak pamiętać, że ceny smartfonów szybko spadają, więc za dwa lata takie urządzenie będzie warte najwyżej 20-30 procent pierwotnej ceny. Oferta Samsunga jest więc dość ciekawa.

To miłe ze strony producenta, że wychodzi z taką ofertą do klientów. Tym bardziej że, nowy model i tak nie sprzedaje się tak jak tego oczekiwano. Według najnowszych przecieków, zainteresowanie nim jest dużo niższe w porównaniu do Galaxy S10.

Galaxy S20

Źródło

You may also like...