Samsung odświeży starsze tablety Galaxy Tab S6, Tab A7 Lite oraz Tab S7 FE

Najnowsze doniesienia sugerują, że Samsung przygotowuje kilka nowych tabletów. Będą to odświeżone wersje modeli Galaxy Tab S6 Lite, Tab A7 Lite oraz Galaxy Tab S7 FE.

Ma początku bieżącego roku Samsung pokazał, że nie zapomniał o użytkownikach tabletów. Firma wprowadziła bowiem na rynek trzy zupełnie nowe modele Galaxy Tab S8, Tab S8 Plus oraz Tab S8 Ultra. Wygląda jednak na to, że na wspomnianych urządzeniach się nie skończy i koreańska marka przygotowuje kolejne tablety. Plany zakładają odświeżenie oferowanych już modeli, mianowicie Galaxy A7 Lite, Galaxy S6 Lite oraz Galaxy Tab S7 FE.

Z dokumentów Samsunga wynika, że nowa wersja Galaxy Tab S6 Lite będzie oznaczona numerem modelowym SM-P613 oraz SM-P619. Na razie nie znamy jeszcze oficjalnej specyfikacji, choć dwa numery modelowe sugerują, że pojawią się warianty WiFi oraz LTE. Baza danych Geekbench sugeruje jednak, że sprzęt dostanie Snapdragona 720G z 4 GB RAM, a także Androida 12.

Nowa wersja Galaxy Tab S7 FE będzie natomiast składać się z dwóch urządzeń o oznaczeniach modelowych: SM-T630 i SM-T636B. Będzie to mniejsza wersja Galaxy Tab S7 FE, który posiada 12,4″ panel i zaoferuje 11-calowy ekran. Źródła sugerują, że oznaczenia SM-T630 oraz SM-T636B mogą dotyczyć wersji LTE oaz WiFi.

Natomiast oznaczenie modelowe SM-T503 będzie miał nowy model Galaxy Tab A7 Lite. Jego specyfikacji technicznej na razie nie znamy, więc będziemy musieli poczekać na więcej informacji. Nie wiemy na razie kiedy koreańska marka zaprezentuje trzy nowe tablety.

Samsung

Źródło

You may also like...