Najnowsza lodówka Xiaomi ma dużą pojemność i sterowanie głosowe

Xiaomi wprowadza na rynek najnowszą lodówkę Mijia Cross Four-Door Refrigerator 496 L. Sprzęt ma dużą pojemność i można nim sterować za pomocą komend głosowych.

Xiaomi to nie tylko smartfony, gdyż koncern ma w swej ofercie m.in., inteligentne łóżka, ale również nowoczesny sprzęt AGD. Chińska firma wprowadziła właśnie na rodzimy rynek najnowszą lodówkę Mijia Cross Four-Door Refrigerator 496 L.

To bardzo pojemna, czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka, która zaspokoi potrzeby dużej rodziny. Sprzęt oferuje aż 316-litrową chłodziarkę oraz 162-litrową zamrażarkę, która pomieści masę żywności. W lodówce znajduje się także dodatkowa, 18-litrowa szuflada z oddzielnym sterowaniem temperaturą, dzięki czemu przechowywane produkty dłużej zachowają świeżość.

Lodówkę wyposażono w aż dziewięć wylotów powietrza, dzięki którym dociera do każdego zakątka komory chłodziarki. Zmniejsza to ryzyko osiadania szronu oraz zapobiega nadmuchowi zimnego powietrza bezpośrednio na żywotność. Natomiast o precyzyjną kontrolę jego temperatury dba pięć wbudowanych czujników.

Lodówka oferuje cztery tryby pracy: smart, wakacyjny, szybkie schładzanie oraz zamrażanie. Oddzielna 18-litrowa szuflada ma natomiast własne trzy tryby ustawień temperatury, co pozwala ustawić w niej inną temperaturę niż w pozostałej części chłodziarki. Firma twierdzi, że zapewnia to lepszą dbałość o delikatną żywność, taką jak owoce i warzywa, co pozwala wydłużyć ich świeżość.

Ciekawe wygląda natomiast sterowanie pracę lodówki. Można do tego celu użyć przycisków zainstalowanych na jej obudowie, albo wykorzystać smartfon z aplikacją Mijia. Lodówka jest jednak sprzętem inteligentnym, więc można też sterować nią za pomocą komend głosowych i asystenta Xiao AI.

Producent zapewnia, że lodówka jest bardzo cicha, gdyż hałas generowany podczas pracy wynosi jedynie 38 dBA. Natomiast antybakteryjna powłoka z jonów srebra pozwala pozbyć się 99,9 procent wszystkich bakterii.

Lodówka Xiaomi Mijia Cross Four-Door Refrigerator 496 L, oferowana jest w Chinach, gdzie w promocji kosztuje w przeliczeniu 2180 zł.

lodówkę

Źródło

You may also like...