Samsung podbiera klientów Apple

Samsung uruchomił program, którego celem jest zachęcenie, do przesiadki na Galaxy Note 8. Fani Apple mogą w ten sposób wypróbować jego flagowy telefon.

Producenci smartfonów walczą o klientów na bardzo różne sposoby, a jednym z popularniejszych, jest zachęcanie do przesiadki na ich sprzęt poprzez różnego rodzaju promocje.

Najczęściej są to programy, w ramach których firma daje rabat na nowy telefon, jeśli klient przyniesie sprzęt konkurencji. Podobny program uruchomił właśnie koreański Samsung. A jest on skierowany do posiadaczy sprzętu firmy Apple i ma ich zachęcić do przesiadki na Galaxy Note 8.

Program dostępny jest tylko dla mieszkańców Korei Południowej, potrwa do najbliższego poniedziałku, a może z niego skorzystać tylko 10 tys. osób. W ramach promocji, użytkownik iPone’a może wypożyczyć na pewien czas flagowca Samsunga. Gdy zostanie zakwalifikowany, musi zapłacić 45 dolarów za uczestnictwo, a także złożyć depozyt w wysokości pełnej ceny Galaxy Note 8. Jeśli zdecyduje się zatrzymać telefon, w prezencie od producenta dostanie także za darmo bezprzewodowy głośnik JBL, ubezpieczenie wyświetlacza, a także zniżki na inne akcesoria.

Jeśli jednak użytkownik nie zdecyduje się na zmianę telefonu, depozyt zostanie mu zwrócony, jednak bez opłaty za uczestnictwo w programie.

Apple

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...