Samsung pracuje nad 7-calowym Galaxy J Max

Niezawodne źródło przecieków jakim jest Evan Blass, ujawniło kolejny niezapowiedziany jeszcze smartfon Samsunga. Koreański gigant pracuje ponoć nad zupełnie nowym modelem o nazwie Galaxy J Max, wyposażonym w 7-calowy ekran.

Dla niektórych większy wariant Galaxy Note 7 z 6″ ekranem może się już wydawać sprzętem zbyt dużym do codziennego użytkowania, ale jeśli preferujesz tak duże urządzenia, to mam dobrą wiadomość.Evan Blass poinformował na swym Twitterze o zupełnie nowym smartfonie Samsunga o nazwie Galaxy J Max, który będzie 13 modelem należącym do rodziny Galaxy J i zapewne największym z nich, gdyż zdaniem Blassa, producent wyposaży go w wyświetlacz o rozmiarze aż 7″. Nie będzie to więc zwykły smartfon, lecz bardziej hybryda smartfonu oraz tabletu, wyposażona zapewne w obsługę dwóch kart SIM, a także wsparcie dla szerokiej gamy systemów łączności, takich jak GSM, HSDPA czy LTE.

Żadnych szczegółów technicznych nowego urządzenia na tę chwile nie znamy, podobnie jak daty jego premiery. Na pewno jednak usłyszymy o nim wkrótce, gdy zacznie otrzymywać certyfikaty.

Źródło; Twitter.comYou may also like...