Samsung prezentuje nowe powerbanki i ładowarkę

Koncern Samsung zaprezentował nowe akcesoria do ładowania smartfonów. Firma pokazała dwa powerbanki oraz 45 W ładowarkę samochodową.

Akcesoria do smartfonów są bardzo lukratywnym rynkiem, na którym działa wiele firm, sprzedając futerały, folie ochronne, czy też ładowarki. Sami producenci smartfonów również mają w ofercie takie gadżety, które klienci danych marek chętnie kupują. Jeśli lubicie produkty Samsunga, to koreańska firma ma dla Was kilka nowych gadżetów, które ułatwią korzystanie ze sprzętu poza domem.

Koncern zaprezentował właśnie dwa nowe powerbanki oraz samochodową ładowarkę, które przydadzą się każdemu użytkownikowi sprzętu mobilnego. Pierwszy z powerbanków ma 10 000 mAh pojemność i dysponuje funkcją ładowania bezprzewodowego o mocy 7,5 W. Dzięki indukcyjnej macie wbudowanej w obudowę sprzętu, nie musimy mieć kabli pod ręką. Wystarczy jedynie położyć telefon na baterii i rozpocznie się ładowanie. Wyposażono go również w dwa porty USB-C o mocy 25 W.

powerbanki

Drugi produkt adresowany jest do posiadaczy starszych smartfonów. Jego pojemność jest więc identyczna jak u poprzednika, ale za to posiada interfejs USB-A, więc pasuje do kilkuletnich urządzeń. Cena pierwszego produktu wynosi 80 dolarów, natomiast nie wiemy na razie ile trzeba będzie zapłacić za drugi model. Wkrótce uzyskamy jednak niezbędne informacje, gdyż ich premiera odbędzie się w marcu, równolegle ze smartfonami Galaxy S20.

powerbanki

Kolejny produkt jest niezbędny dla każdego, kto chce używać telefonu w aucie. To samochodowa ładowarka, posiadająca port USB-C o mocy 45 W oraz 15 W port USB-A, przeznaczony dla starszych smartfonów. Ten nowoczesny gadżet na pewno docenią posiadacze flagowego Galaxy Note 10+ oraz nadchodzącego Galaxy S20 Ultra 5G, gdyż na razie tylko wspomniane modele wspierają 45 W ładowanie.

powerbanki

Źródło

You may also like...