Samsung projektuje wielofunkcyjny tablet

Wydawałoby się, że w przypadku tabletów nie da się już wymyślić niczego nowego. Samsung uważa jednak inaczej i opatentował zupełnie nowy model tabletu, oferującego znacznie szerszą funkcjonalność.

Wiemy już od pewnego czasu, że Samsung pracuje nad składanymi produktami mobilnymi i ma w planach m.in. składany smartfon, co zapewni temu urządzeniu znacznie większą funkcjonalność w porównaniu do standardowych tabletów.Producent ma jeszcze równie ciekawy pomysł na tablet, który możemy podziwiać dzięki wyciekowi szkiców opisujących zupełnie nowy patent. Urządzenie jest tabletem, ale całkowicie różnym od np. iPada. Patent opisuje składany tablet, który może być wykorzystywany na trzy różne sposoby. Może bowiem funkcjonować jako duży tablet, mobilny desktop oraz notebook.

Oczywiście jest to tylko koncepcja urządzenia, której realizacja nie będzie taka prosta. Samsung będzie musiał opracować zupełnie nowe zasilanie, które będzie pracować do pomysłu tak przekształcanego produktu. A to oznacza, że takiego tabletu nie zobaczymy w sklepach jeszcze przez kilka lat.

Źródło: Patentlyapple.com

You may also like...