Samsung ubierze swój składany smartfon w elegancką skórę

Samsung stworzy stylowy futerał dla modelu Galaxy Fold, który będzie chronił go przed uszkodzeniami. Eleganckie etui powstanie ze skóry i będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Rynek etui oraz futerałów przeznaczonych do naszych urządzeń mobilnych, jest niezwykle szeroki. Zazwyczaj pochodzą one od zewnętrznych firm, które specjalizują się w produkcji takich akcesoriów. Czasem jednak oferuje je również sam producent smartfona i tak będzie również w przypadku Galaxy Fold.

Całkiem niedawno informowałem o nowej ofercie firmy Spigen, która powstaje dla nowego sprzętu koreańskiej marki. Sam producent będzie jednak również oferował takie futerały. Najnowsze doniesienia mówią, że futerał zostanie wykonany ze skóry, co w przypadku tego modelu ma sens, gdyż z racji konstrukcji sprzętu musi to być elastyczny materiał.

Producent nie pokazał na razie projektu futerału, więc nie wiemy dokładnie jak będzie wyglądał. Wiadomo natomiast, że będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych, mianowicie czarnej oraz białej. Oczywiście możemy też liczyć na wzmocnienia w celu zapewnienia ochrony sprzętowi przed rysami i wstrząsami. A także odpowiednie wycięcia, by nie ograniczać jego funkcjonalności.

Nowe etui nie będzie jednak tanie, gdyż oczekuje się, że może kosztować nawet 50 dolarów. Oczywiście przy cenie smartfona ustalonej na 1980 dolarów nie jest to wiele, a lepiej zabezpieczyć go przed uszkodzeniami.

Galaxy Fold

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...