Samsung udostępnił Nougata dla Galaxy S6 i S6 Edge

Samsung rozpoczął dystrybucję Androida 7.0 Nougat dla posiadaczy poprzedniej generacji flagowca z rodziny Galaxy S. Zaczynają go otrzymywać europejscy użytkownicy zarówno Galaxy S6, jak i Galaxy S6 Edge.

Kilka dni temu Samsung poinformował, że dystrybucja Androida 7.0 dla Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge może się nieco opóźnić. Wygląda jednak na to, że opóźnienie to nie było duże, gdyż dystrybucja nowego systemu właśnie się rozpoczęła.Media donoszą, że od wczoraj nowy system zaczynają otrzymywać mieszkańcy Europy. Doniesienia mówią, że Nougat jest już dostępny m.in. w Wielkiej Brytanii, ale także w Szwajcarii, Niemczech oraz we Włoszech. Aktualizacja jest także dostępna w Bułgarii, na Węgrzech, Cyprze, w Grecji, Chorwacji oraz Turcji. Wkrótce więc powinna zostać udostępniona również na polskim rynku.

Na razie dystrybucja nowego systemu wydaje się być ograniczona do Europy, ale skoro już się pojawił, to tylko kwestią czasu jest, gdy stanie się dostępny na wszystkich rynkach. Warto więc sprawdzać w ustawieniach smartfona, czy aktualizacja nie oczekuje już na pobranie.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...