Samsung ujawnia datę eventu Galaxy Unpacked

Reklamowe materiały Samsunga potwierdzają datę imprezy Galaxy Unpacked, na której koreańska marka zamierza zaprezentować m.in., serię Galaxy S23. Zgodnie z oczekiwaniami będzie to 1 luty.

Fani Samsunga z niecierpliwością oczekują na wydarzenie Galaxy Unpacked, na którym producent pokaże światu swe najnowsze produkty. Gwoździem programu będzie niewątpliwie premiera serii Galaxy S23, na którą czeka wielu klientów tej marki, licząc na wiele innowacji.

Producent dotąd nie podał oficjalnej daty imprezy, jednak źródła twierdzą, iż odbędzie się 1 lutego. Mamy właśnie potwierdzenie tego terminu, dostarczone nam przez materiały reklamowe samego koncernu. Na oficjalnej stronie kolumbijskiego oddziału firmy pojawił się bowiem plakat, który informuje, iż wydarzenie odbędzie się 1 lutego.

Na ulotce umieszczono także hasło “nadchodzą epickie chwile”, a pod nim znajduje się zdjęcie trzech modułów aparatu, z których jeden jest teleobiektywem o konstrukcji przypominającej teleskopową. Taka technologia pojawi się prawdopodobnie w Galaxy S23 Ultra.

Z wcześniejszych doniesień wynika, że impreza odbędzie się w San Francisco. Nie wiemy natomiast co jeszcze producent planuje na niej pokazać. Mówi się, że firma pracuje także nad nowymi słuchawkami Galaxy Buds Live 2 oraz smartfonem Galaxy S22 FE. Źródła twierdzą jednak, że dla nich planuje zupełnie oddzielne wydarzenie, które odbędzie się w bliżej nieokreślonym terminie.

Galaxy Unpacked
Źródło: Ice Universe

Źródło

You may also like...